Zveme Vás do skutečně pravé krkonošské chalupy. Rádi bychom Vám nabídli pobyt ve stylově zařízeném interiéru, který Vás přenese do atmosféry našich babiček se zachováním dnešního komfortu. K dokreslení atmosféry máte možnost zahřát se u kachlových kamen.
Poloha
Obec Sklenařice leží v západních Krkonoších, blízko Vysokého nad Jizerou, nejvýše položeného města v Čechách. Nedaleko Jablonce nad Jizerou a 15 km vzdáleného zimního střediska Harrachova. Stavení je umístěno v mírném svahu uprostřed louky na klidném místě. Ideální pro rodiny s dětmi.
Popis
Pro ubytování je optimální kapacita 4 až 6 osob /osoba je i dítě/. V domě pronajímáme celé dolní podlaží, které má samostatný vchod. K dispozici jsou dva pokoje, kuchyně, koupelna a hala /cca 150 m2/. V zimě jsou na lyžích v dosahu zasněžované sjezdovky v areálu Šachty, pro děti areál Větrov a možnost bezpečného sáňkování přímo u chalupy. V létě vás zveme na výlety na kolech, na grilování a pro děti máme nachystanou zahradní houpačku a pískoviště. Nabízíme Vám nejen pohodlí, ale i možnost načerpat energii v interiéru, z kterého na vás dýchá historie.
A máme pro Vás bezdrátový WiFi Internet.

Z důvodu bezpečnosti objektu není u nás dovoleno kouření.

Srdečně Vás zveme "PŘIĎTE POBEJT".

kachlová kamna
obytná kuchyně

www.e-chalupy.cz e-chalupy.cz    Ubytování v ČR ubytovani-v-CR.cz    www.chalupyachaty.cz chalupyachaty.cz

Chalupa Sklenařice bei Ferienhaus-Liste.de